jazyk
CS
dansk
Deutsch
English
français
italiano
Nederlands
polski
čeština
hlavní menu
zavřít
zápasy
turnaj
turnaj
Věkové kategorie
týmy
pravidla
historie
Match Schedule App
program
program
Přehled
Public Viewing Champions League Finale
Check-IN
Pohostinství
Pohostinství
Check-In
turistické informace
Tipy
ubytování
strava
Rooming Montafon Trophy
Umístění
media
kontakt
turnaj
týmy
Věkové kategorie
týmy
pravidla
historie
Match Schedule App
U11
1.
TJ Sokol Malšova Lhota (CZ)
2.
JSG Willingshausen (DE)
3.
JFV Ohmtal-1 (DE)
4.
JFV Ohmtal-2 (DE)
5.
JSG Vorderrhön (DE)
6.
EFC Kronberg-1 (DE)
7.
EFC Kronberg-2 (DE)
8.
SG Ries (DE)
9.
SGM KoBra (DE)
10.
SV Bruckmühl (DE)
11.
TSV 1862 Babenhausen (DE)
12.
SV Horgenzell (DE)
13.
SV Ringingen 1948-1 (DE)
14.
SV Ringingen 1948-2 (DE)
15.
Entente des Jeunes du Centre Sundgau (FR)
16.
TSV Frankenburg (AT)
17.
FC Schruns (AT)
18.
SV Frastanz (AT)
U12
1.
SG Barockstadt Fulda (DE)
2.
Rot-Weiss Walldorf (DE)
3.
SV Saar 05 Saarbrücken (DE)
4.
TV Ellerstadt (DE)
5.
TSV Mähringen (DE)
6.
VFB Hohenems (AT)
7.
FC Schruns (AT)
8.
FC Thüringen (AT)
9.
SK Bürs (AT)
10.
SV Frastanz (AT)
11.
SCM Vandans (AT)
12.
FC Rätia Bludenz (AT)
U13
1.
SC Xaverov Horni Pocernice-1 (CZ)
2.
SC Xaverov Horni Pocernice-2 (CZ)
3.
TJ Sokol Malšova Lhota (CZ)
4.
JFV Ohmtal (DE)
5.
JSG Vorderrhön (DE)
6.
SV Fürth (DE)
7.
SKG Stockstadt-1 (DE)
8.
SKG Stockstadt-2 (DE)
9.
JSG Stockstadt-Biebesheim-1 (DE)
10.
JSG Bürstadt-Biebesheim-2 (DE)
11.
SGM Pliezhausen (DE)
12.
TSV Mähringen (DE)
13.
SG Ries (DE)
14.
SGM KoBra (DE)
15.
SV Ringingen 1948-1 (DE)
16.
SV Ringingen 1948-2 (DE)
17.
SV Anthering (AT)
18.
SPG Hochmontafon (AT)
19.
FC Schruns (AT)
20.
SPG Blumenegg (AT)
U15
1.
FC Wünnewil (CH)
2.
Team Region Entlebuch (CH)
3.
JFV Ohmtal (DE)
4.
JSG Vorderrhön-1 (DE)
5.
JSG Vorderrhön-2 (DE)
6.
FC Neu-Anspach (DE)
7.
SKV Mörfelden (DE)
8.
SV Fürth (DE)
9.
SGM K/D/S (DE)
10.
SG Ries-1 (DE)
11.
SG Ries-2 (DE)
12.
VfB Reichenbach (DE)
13.
1. SV Mörsch (DE)
14.
DJK Kolbermoor (DE)
15.
SpVgg Helfendorf (DE)
16.
SV Anthering (AT)
17.
FC Schruns (AT)
18.
SPG Montafon (AT)
U17
1.
TJ Sokol Malšova Lhota (CZ)
2.
JFV Ohmtal-1 (DE)
3.
JFV Ohmtal-2 (DE)
4.
JFV Schieferland (DE)
5.
EFC Kronberg (DE)
6.
VfR 09 Meerholz-1 (DE)
7.
VfR 09 Meerholz-2 (DE)
8.
JSG Saar Mitte (DE)
9.
SGM K/D/S (DE)
10.
SGM KoBra (DE)
11.
SV 08 Kuppenheim-1 (DE)
12.
SV 08 Kuppenheim-2 (DE)
13.
SGM Eggingen/Ermingen/Einsingen (DE)
14.
SV Preußen Merchweiler (DE)
15.
Tarros Sarzanese (IT)
turnaj podporován